Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

PROF. DR. TİMUÇİN KAŞİFOĞLU'NUN ANLATIMIYLA
ROMATOLOJİM'DE SON BİR YILDA NELER OLDU? VİDEOSU...

Prof. Dr. Timuçin KAŞİFOĞLU'nun "ROMATOLOJİM'DE SON BİR YILDA NELER OLDU? VİDEOSU"nu www.romatolojim.org/sonbiryil linkinden veya ROMATOLOJİM, Online TV'den izleyebilirsiniz.

Romatoloji Bilimsel ve Sosyal Platformu olan ROMATOLOJİM (www.romatolojim.org)'de HER GÜN 1 AKTİVİTE başlığı altında Pazartesi ve Perşembe günleri Ulusal Kongrelerden veya Canlı Konferanslardan 1 yeni video Romatolojim, ONLINE TV'den izlenebildi. Bugüne kadar 87 adet sunum slaytlarıyla sekronize video şeklinde paylaşıldı ve sunumlar 6658 kez izlendi.

Salı günleri gerçekleştirilen Canlı Konferansların sayısı 17'e ulaştı. Bu Canlı Konferanslar 1231 kişi tarafından canlı olarak izlendi ve toplamda 172 adet soru soruldu.

Çarşamba günleri "HAFTANIN VAKASI" bölümünde Doç. Dr. Ömer KARADAĞ, Prof. Dr. Timuçin KAŞİFOĞLU ve Doç. Dr. Umut KALYONCU tarafından eğitim amaçlı örnek vakalar paylaşılıp teşhis ve tedavileri hakkında yorumlar alındı.

Cuma günleri gerçekleşen "Haftanın İMAJI" aktivitesinde toplamda 37 tane imaj paylaşıldı ve tartışmalar-yorumlar yapıldı.

ROMATOLOJİM, HASTA DANIŞMA MODÜLÜ zamana karşı yarışılan hekimlikte üyelerimizin vakalarını meslektaşlarıyla paylaşmak, tartışmak, fikir alışverişinde bulunmak için önemli bir fırsat oldu. Bu fırsat çerçevesinde ROMATOLOJİM, HASTA DANIŞMA MODÜLÜ'nden 145 adet vaka paylaşılıp tartışıldı.

Bir yıl içerisinde Romatoloji Bilimsel ve Sosyal Platformu olan ROMATOLOJİM, sadece bir internet sitesi değil, hekimlerin birbirine günaydın dediği, dertlerini paylaştığı, anlık teşhis, tanı, tedavi sorunlarını paylaşabildikleri, birinin bilgi ihtiyacına diğerinin koştuğu, üye oldukları gruplarda farklı konuları tartışabildikleri, kısacası günün 24 saati yaşayan bir platform oldu.

www.romatolojim.org

Haberler