Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

KBB DÜNYASINDA YENİ BİR DÖNEM...

Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Bilimsel ve Sosyal Platformu www.kbbdunyasi.org yayında.

Bilişim ve teknoloji alanında son yıllarda yaşanan baş döndürücü gelişmeler elektronik ortamları hepimizin yaşamının ayrılmaz bir parçası haline getirdi. Hem bilgiye ulaşmak ve kullanmak hem de sosyal hayatlarımızı paylaşmak büyük ölçüde dijital ortamına kaydı.

Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Bilimsel ve Sosyal Platformu olarak biz de; hem KBB alanında hızla artan gelişmeleri en etkin ve yaygın bir şekilde paylaşabilmek, hekim olarak gelişimimize katkı sağlamak hem de bize özel bir platform yaratmak amacıyla KBB'nin her yönünün ele alınacağı KBB DÜNYASI isimli e-platformu oluşturduk.

Etkinliklerimiz ve uzmanlık alanımız ile ilgili her türlü bilgiye kolaylıkla ulaşabileceğiniz bu yeni organizasyonu geliştirmek ve zenginleştirmek için katkılarınızı bekliyoruz.

KBB DÜNYASI projesi; sürekli eğitimi gerçekleştirmek, bilgiyi paylaşarak çoğaltmak, yeni, çağdaş ve etkin bir iletişim kanalı oluşturmak amacındadır.

Katkılarınızla zenginleşecek bu yeni Platform hepimizin.

Sevgi ve saygılarımızla.

NOT: Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Bilimsel ve Sosyal Platformu olarak sizi platforma üye olarak tanımladık. Platform üyeliğinizi sonlandırmak da dahil e-mail/e-bülten/SMS/MMS bilgilendirmeleri ile ilgili durumunuzu değiştirmek vs. gibi tüm üyelik ile ilgili işlemler için iletisim@kbbdunyasi.org mail adresi ve 0312 426 47 47 nolu telefon aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz. Değişiklikler bildiriminiz sonrası en geç 48 saat içeresinde yapılmış olacaktır.

Bilimsel Koordinatörler
Prof. Dr. S. Sabri USLU
Prof. Dr. K. Kemal UYGUR


Sayın KBB DÜNYASI Katılımcısı,

www.kbbdunyasi.org adresinden Platforma dahil olup, hemen paylaşımlarda bulunmaya, diğer üyelerin paylaşımlarını incelemeye ve platform tarafından sunulan hizmetlerden faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Üyeliğiniz ile ilgili şifreniz e-posta adresinize ulaştırıldı.

Lütfen www.kbbdunyasi.org adresinden Platforma ilk girişinizde, "Profilimi Düzenle" butonunu tıklayarak şifrenizi yenileyiniz.

"Profilimi Düzenle" başlığı altında, temel bilgilerinizi, kişisel bilgilerinizi, üyelik bilgilerinizi, özgeçmişinizi ve özelliklerinizi anlatan "Ben Kimim?" bölümünü güncelleyebilirsiniz. Diğer üyelerimiz bu şekilde bilgilerinize ve kişisel web sayfanıza ulaşabilirler.

Ayrıca temel bilgileriniz altından kendiniz için KBB DÜNYASI'nda geçerli olacak bir resim yükleyebilirsiniz.

KBB DÜNYASI yeni ve farklı bir dünyaya açılan kapı... Şimdi sizi bu kapıdan içeri davet ediyoruz. Ama sadece izleyici olarak değil, bu dünya sizin katılımınızla anlam kazanacak.

KBB DÜNYASI'nda sürekli eğitimi geliştirme ihtiyacına yönelik, Canlı Konferanslar, Online TV, Sunu Merkezi gibi pek çok etkinliğin yanında, hekimlerin gülen, hüzünlenen, başka konularda fikri tartışmalar yapan insanlar olduğu unutulmadan, sosyal yönden de doyurucu aktiviteler gerçekleştirilecektir.

Eğitim toplantılarının, video kayıtları ile slayt setlerinin de yer alacağı, hekimleri hem bilimsel hem de sosyal açıdan kuşatan, onlara bilgi ve eğlenceyi aynı ortamda sunacak olan KBB DÜNYASI'nda, hekimler de paylaşımda bulunabilecek, bazen bir karikatür, bazen bir sunum, bazen bir yazı paylaşabileceklerdir.

KBB DÜNYASI, sadece bir internet sitesi değil, hekimlerin birbirine günaydın dediği, dertlerini paylaştığı, anlık teşhis, tanı, tedavi sorunlarını paylaşabildikleri, birinin bilgi ihtiyacına diğerinin koştuğu, üye oldukları gruplarda farklı konuları tartışabildikleri, kısacası günün 24 saati yaşayan bir platform olmak hedefiyle yayın hayatına başlamıştır.

www.kbbdunyasi.org

Haberler