Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

2017 YILI ŞUBAT AYI “TTD FOTOĞRAF YARIŞMASI”NDA
23 ÜYEMİZDEN GELEN 38 FARKLI FOTOĞRAF İÇİN OYLARINIZI BEKLİYORUZ...

Türk Toraks Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TORAKSIM, www.toraksim.org'da 2017 yılı Şubat Ayı "TTD Fotoğraf Yarışması" için gelen fotoğraf sayısı Ocak ayında gelen fotoğraf sayısını geçerek yeni bir rekor kırdı.

23 üyemizden gelen 38 farklı fotoğraf için TORAKSIM'a girip "TTD Fotoğraf Yarışması" bölümünden 28 Şubat 2017, Salı günü saat 24.00'e kadar beğendiğiniz fotoğraflara oy verebilirsiniz. Bu fotoğraflar arasından birinciyi oylarınızla siz seçeceksiniz.

Her bir fotoğrafın altındaki 10 yıldızdan o fotoğraf için uygun gördüğünüz kadarını seçerek beğeninizi gösterebilirsiniz. Her fotoğrafa ayrı ayrı yıldız seçtikten sonra "Oyumu Kaydet" butonuna basarak oyunuzu kullanabilirsiniz.

TORAKSIM'a www.toraksim.org adresinden giriş yaparak mobil cihazlarınız (iPhone, Android telefon, iPad ve Android tabletler vs.) ile internet bağlantınızın olduğu her yerden ulaşabilirsiniz.

NOT: TORAKSIM'a www.toraksim.org adresinde Kullanıcı Adı bölümüne Türk Toraks Derneği'ne kayıtlı e-posta adresiniz, Parola bölümüne ise T.C. Kimlik Numaranızı yazarak giriş yapabilirsiniz.

www.toraksim.org

Haberler