Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

TORAKSIM ONLİNE TV-SUNU MERKEZİ'NE
"DİFÜZYON KAPASİTESİ ÖLÇÜMÜ; METODOLOJİ, TANIDA DEĞERİ"
CANLI KONFERANSININ VİDEO KAYITLARI-SLAYTLARI EKLENDİ...

Türk Toraks Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TORAKSIM (www.toraksim.org)'da "Difüzyon Kapasitesi Ölçümü; Metodoloji, Tanıda Değeri" Canlı Konferansı Prof. Dr. Öznur YILDIZ'ın moderatörlüğünde, Prof. Dr. Gaye ULUBAY'ın sunumuyla 8 Şubat 2017 Çarşamba günü gerçekleştirildi.

Canlı Konferans Prof. Dr. Gaye ULUBAY'ın katılımcılardan gelen sorulara verdiği doyurucu yanıtlar ile başarıyla tamamlandı.

Bu konferansın profesyonel HD kamera ile çekilmiş kayıtlarına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.toraksim.org aracılığıyla "TORAKSIM, Online TV"den, slaytlarına ise video şeklinde "TORAKSIM, Sunu Merkezi"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

TORAKSIM, Online TV-Sunu Merkezi'ne www.toraksim.org adresinden giriş yaparak mobil cihazlarınız (iPhone, Android telefon, iPad ve Android tabletler vs.) ile internet bağlantınızın olduğu her yerden ulaşabilirsiniz.

Konferansa canlı olarak katılan ve etkinliğimizi güzelleştiren tüm üyelerimize çok teşekkür ederken Canlı Konferans esnasında ve sonrasında Ortak Panoda yapılan paylaşımlardan bazılarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

*Nurdan KÖKTÜRK
Gaye hocam, Öznur hocam teşekkür ederiz.

*Aslı GÖREK DİLEKTAŞLI
Çok teşekkür ederiz, çok faydalı bir oturum oldu. Gaye ve Öznur hocamıza çok teşekkürler.

www.toraksim.org

Haberler