Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

KAÇ E-PUANINIZ VAR?
ERİŞKİN AŞILAMA PLATFORMU FARKINDALIK PROJESİ

Erişkin Aşılama Platformu Farkındalık Projesi'nde her bir online yayın haftanın Pazartesi ve Perşembe günleri saat 19.00'da gerçekleştiriliyor ve bu yayınlara katılan üyeler katıldıkları her bir online yayın için 2 e-puan kazanıyorlar. Yayın biter bitmez izleyicilerin ekranına 1 adet çoktan seçmeli soru geliyor ve bu soruya yanıt verenler 1 e-puan, soruya doğru yanıt verenler ise ekstra 1 e-puan daha kazanıyorlar.

Erişkin Aşılama Platformu Farkındalık Projesi'nde online yayını takip eden gün söz konusu video www.eriskinasilama.org'da Online TV bölümüne eklenmekte. Videoları canlı olarak izleyemeyen üyeler de Online TV bölümünden videoları izleyerek videoların sonundaki soruları proje süresi boyunca yanıtlayabilmekteler. Bu şekilde Online TV'de her bir videoyu izleyenler 1 e-puan, ekrana gelen çoktan seçmeli soruya doğru yanıt verenler ise ekstra 1 e-puan daha kazanabilmekteler.

Online yayına katılan üyeler Online TV bölümünden videoları izleyerek e-puanlarını artırabilirler.

Her bir üye her bir konu ile ilgili soruyu sadece 1 defa yanıtlayabilmekte.

Online yayınlara katılarak ve Erişkin Aşılama Platformu, Online TV'deki kayıtları izleyerek e-puanlarınızı artırabilirsiniz.

E-punlarınızı www.eriskinasilama.org web sitesinden giriş yapıp E-PUAN linkini tıkladıktan sonra ulaşabileceğiniz "Kaç E-Puan'ım Var?" bölümünden öğrenebilirsiniz.

Erişkin Aşılama Platformu Farkındalık Projesi'nin sonunda en fazla e-puan kazanan 2 üyemiz 23 Şubat 2017, Perşembe günü Prof. Dr. Serhat ÜNAL'ın moderatörlüğünde gerçekleştirilecek Canlı Konferansta ekranlara çıkacak ve bu Canlı Konferansta videoların sonunda yer alan sorular proje katılımcılarımız ile birlikte yorumlanacaktır.

Teletıp ve Eğitim Derneği tarafından geliştirilen ERİŞKİN AŞILAMA PLATFORMU FARKINDALIK PROJESİ Prof. Dr. Serhat ÜNAL'ın koordinatörlüğünde organize edilmiştir.

ERİŞKİN AŞILAMA PLATFORMU FARKINDALIK PROJESİ'ne
  • İNFEKSİYON DÜNYASI (www.infeksiyondunyasi.org), Ortak Pano'nun sol sütununda yer alan banner aracılığıyla şifresiz olarak katılabilirsiniz.
  • Türk İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu TİHUDUM (www.tihudum.org) Ortak Pano'nun sol sütununda yer alan banner aracılığıyla şifresiz olarak katılabilirsiniz.
  • Türk Hastane İnfeksiyonları ve Kontrolü Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu HİDERİM (www.hiderim.org) Ortak Pano'nun sol sütununda yer alan banner aracılığıyla şifresiz olarak katılabilirsiniz.
  • ERİŞKİN AŞILAMA PLATFORMU web sitesi olan www.eriskinasilama.org'a üye olup katılabilirsiniz.
www.eriskinasilama.org

Haberler