Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

TORAKSIM'DA "KİTAPLARI DİNLEYİN" KÖŞESİ'NİN
ONBİRİNCİ SESLİ KİTABI: DR. ÇAĞLAR ÇUHADAROĞLU'NUN SESLENDİRDİĞİ
"NAZIM HİKMET RAN - KUVÂY-İ MİLLİYE DESTANI"

Türk Toraks Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TORAKSIM'ın "KİTAPLARI DİNLEYİN" Köşesi'nin onbirinci sesli kitabı Dr. Çağlar ÇUHADAROĞLU tarafından seslendirilen "NAZIM HİKMET RAN - KUVÂY-İ MİLLİYE DESTANI".

"KİTAPLARI DİNLEYİN" Köşesi'nin bu haftaki sesli kitabı Nazım Hikmet RAN'dan Kuvay-i Milliye Destanı. Kitabı seslendiren de Dr. Çağlar ÇUHADAROĞLU. Bu sesli kitap TORAKSIM, "Kitapları Dinleyin" Köşesi'ndeki onbirinci sesli kitap. Bundan önce köşemizde Okan BAYÜLGEN, Ceyhun YILMAZ, Müşfik KENTER, Göksel ALTINIŞIK, A. Fuat KALYONCU'nun sesinden kitaplarımız olmuştu, şimdi de Nazım Hikmet RAN'dan Kurtuluş Savaşı'nı bölümler halinde anlattığı destana yer veriyoruz.

Sesli kitapları isterseniz bilgisayarınızla, isterseniz cep telefonunuzla dinleyebilirsiniz. İsterseniz indirip istediğiniz zaman, spor yaparken ya da seyahat ederken dinleyebilirsiniz. Siz dinledikçe tanıdığınız seslerden kitaplarımız devam edecek.

Sesli kitabı TORAKSIM, Ortak Pano'da bulunan "KİTAPLARI DİNLEYİN" Köşesi'nden dinleyebilir, Kuvay-i Milliye Destanı hakkındaki görüşlerinizi yorumlar bölümünden iletebilirsiniz.

www.toraksim.org

Haberler