Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

TORAKSIM ONLİNE TV-SUNU MERKEZİ'NE
"EVRE III KÜÇÜK HÜCRELİ DIŞI AKCİĞER KANSERLERİNDE TEDAVİ YAKLAŞIMLARI"
CANLI KONFERANSININ VİDEO KAYITLARI-SLAYTLARI EKLENDİ...

Türk Toraks Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TORAKSIM (www.toraksim.org)'da "Evre III Küçük Hücreli Dışı Akciğer Kanserlerinde Tedavi Yaklaşımları" Canlı Konferansı Prof. Dr. Metin ÖZKAN'ın moderatörlüğünde, Prof. Dr. Saadettin KILIÇKAP'ın sunumuyla 26 Ocak 2017 Perşembe günü gerçekleştirildi.

Canlı Konferans Prof. Dr. Saadettin KILIÇKAP'ın katılımcılardan gelen sorulara verdiği doyurucu yanıtlar ile başarıyla tamamlandı.

Bu konferansın profesyonel HD kamera ile çekilmiş kayıtlarına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.toraksim.org aracılığıyla "TORAKSIM, Online TV"den, slaytlarına ise video şeklinde "TORAKSIM, Sunu Merkezi"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

TORAKSIM, Online TV-Sunu Merkezi'ne www.toraksim.org adresinden giriş yaparak mobil cihazlarınız (iPhone, Android telefon, iPad ve Android tabletler vs.) ile internet bağlantınızın olduğu her yerden ulaşabilirsiniz.

Konferansa canlı olarak katılan ve etkinliğimizi güzelleştiren tüm üyelerimize çok teşekkür ederken Canlı Konferans esnasında ve sonrasında Ortak Panoda yapılan paylaşımlardan bazılarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

*Fatih YAKAR
Sayın hocam, bu güzel oturum için çok teşekkür ederim.

*Uluğ Bey HAYRİ
Çok teşekkür ederim hocam, ağzınıza sağlık. Tekirdağ'dan selamlar.

www.toraksim.org

Haberler