Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

TORAKSIM'DA “KİTAPLARI DİNLEYİN” KÖŞESİ'NİN
ONUNCU SESLİ KİTABI: DR. A. FUAT KALYONCU'NUN SESLENDİRDİĞİ
"İZZETTİN BARIŞ - ANNE BANA KERPETENİ GETİR"

Türk Toraks Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TORAKSIM'ın "KİTAPLARI DİNLEYİN" Köşesi'nin onuncu sesli kitabı Dr. A. Fuat KALYONCU tarafından seslendirilen "İZZETTİN BARIŞ - ANNE BANA KERPETENİ GETİR".

"KİTAPLARI DİNLEYİN" Köşesi'nin onuncu sesli kitabı Türk Toraks Derneği'nin ilk başkanı Dr. İzzettin BARIŞ'tan. Aziz NESİN tadında yazdığı anılarından mezotelyoma ile ilk tanışmasını, hele "Katırı Kim Kesecek?" hikayesini siz de çok beğeneceksiniz.

"KİTAPLARI DİNLEYİN" Köşesi'nde yer verdiğimiz 10. kitabı seslendiren de derneğimizin 10. başkanı Dr. A. Fuat KALYONCU. Türkiye'de ilk kez asbest ve biomas gibi çevresel akciğer hastalıklar üzerinde araştırma yapmış, Hacettepe Tıp Fakültesi, Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalı'nı kurmuş olan Dr. İzzettin BARIŞ'ın seçme hikayelerini dinleyeceğiniz bu kitabının dışında "Kendi Rüzgarıyla", "Bu Doktoru Rehin Alalım", "Çanakkale Savaşları" adlı kitapları da vardır.

Sesli kitabı TORAKSIM, Ortak Pano'da bulunan "KİTAPLARI DİNLEYİN" köşesinden dinleyebilir, kitap hakkındaki görüşlerinizi yorumlar bölümünden iletebilirsiniz.

Dr. A. Fuat KALYONCU'nun sesinden ANNE BANA KERPETENİ GETİR'i dinledikten sonra isterseniz bilgisayarlarınıza, mobil cihazlarınıza (iPhone, Android telefon, iPad ve Android tabletler vs.) da indirebilirsiniz.

www.toraksim.org

Haberler