Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

YİNE SİZ SEÇECEKSİNİZ!
OCAK AYI TTD FOTOĞRAF YARIŞMASI İÇİN OYLARINIZI BEKLİYORUZ...

Türk Toraks Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TORAKSIM, www.toraksim.org'da Ocak Ayı "TTD Fotoğraf Yarışması" için rekor sayıda fotoğraf başvurdu. Bu fotoğraflar arasından birinciyi oylarınızla siz seçeceksiniz.

12 üyemizden gelen 18 farklı fotoğraf için TORAKSIM'a girip "TTD Fotoğraf Yarışması" bölümünden 31 Ocak 2017, Salı günü saat 24.00'e kadar beğendiginiz fotoğraflara oy verebilirsiniz.

Her bir fotoğrafın altındaki 10 yıldızdan o fotoğraf için uygun gördüğünüz kadarını seçerek beğeninizi gösterebilirsiniz. Her fotoğrafa ayrı ayrı yıldız seçtikten sonra "Oyumu Kaydet" butonuna basarak oyunuzu kullanabilirsiniz.

TORAKSIM'a www.toraksim.org adresinden giriş yaparak mobil cihazlarınız (iPhone, Android telefon, iPad ve Android tabletler vs.) ile internet bağlantınızın olduğu her yerden ulaşabilirsiniz.

NOT: TORAKSIM'a www.toraksim.org adresinde Kullanıcı Adı bölümüne Türk Toraks Derneği'ne kayıtlı e-posta adresiniz, Parola bölümüne ise T.C. Kimlik Numaranızı yazarak giriş yapabilirsiniz.

www.toraksim.org

Haberler