Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

ROMATOLOJİM ONLİNE TV-SUNU MERKEZİ'NE
"ROMATOLOJİ PRATİĞİNDE MONOARTRİTLİ BİR HASTAYA YAKLAŞIM"
CANLI KONFERANSININ VİDEO KAYITLARI-SLAYTLARI EKLENDİ...

Türkiye Romatoloji Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan ROMATOLOJİM (www.romatolojim.org)'de "Romatoloji Pratiğinde Monoartritli Bir Hastaya Yaklaşım" Canlı Konferansı Prof. Dr. Timuçin KAŞİFOĞLU'nun sunumuyla 5 Ocak 2017 Perşembe günü gerçekleştirildi.

61 BAĞLANTI NOKTASINDAN CANLI OLARAK İZLENEN ve 21 ADET SORU-KATKININ GELDİĞİ Canlı Konferans Prof. Dr. Timuçin KAŞİFOĞLU'nun katılımcılardan gelen sorulara verdiği doyurucu yanıtlar ile başarıyla tamamlandı.

Bu konferansın profesyonel HD kamera ile çekilmiş video kayıtlarına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.romatolojim.org aracılığıyla "Romatolojim, Online TV"den, slaytlarına ise video şeklinde "Romatolojim, Sunu Merkezi"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Konferansa canlı olarak katılan ve sorularıyla etkinliğimizi güzelleştiren tüm üyelerimize teşekkür ederken Canlı Konferans esnasında katılımcılar tarafından yapılan paylaşımlardan bazılarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

*Ömer KARADAĞ
Hocam ağzınıza sağlık, Britanya toprakları bugüne kadar bu kadar yalın ve didaktik bir monoartrite yaklaşım dinlememişti. Devamını bekliyoruz.

*Ahmet ÇAYAKAR
Hocam sunum için teşekkür ederim, ağzınıza sağlık.

*Mücahit Mustafa KAYA
Hocam Van Muradiye ilçesinden selamlar. Çok güzel anlatımınız var.

*Şenol KOBAK
Teşekürler, ağzına sağlık. Süperdin.

*Soner ŞENEL
Kayseri'den selamı unutma hocam.

*Şule KETENCİ ERTAŞ
Güzel sunumunuz için teşekkür ederiz hocam.

*Kubilay ŞAHİN
Sunumunuz için teşekkür ederiz hocam.

*İlker İLHANLI
Sunum için teşekkürler hocam.

www.romatolojim.org

Haberler