Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

TORAKSIM ONLİNE TV-SUNU MERKEZİ'NE
"KIŞ MEVSİMİNDE ÇOCUKLARDA SIK GÖRÜLEN
ALT SOLUNUM YOLU İNFEKSİYONLARI"
CANLI KONFERANSININ VİDEO KAYITLARI-SLAYTLARI EKLENDİ...

Türk Toraks Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TORAKSIM (www.toraksim.org)'da "Kış Mevsiminde Çocuklarda Sık Görülen Alt Solunum Yolu İnfeksiyonları" Canlı Konferansı Prof. Dr. A. Fuat KALYONCU'nun moderatörlüğünde, Prof. Dr. Nural KİPER'in sunumuyla 22 Aralık 2016 Perşembe günü gerçekleştirildi.

Bu konferansın profesyonel HD kamera ile çekilmiş kayıtlarına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.toraksim.org aracılığıyla "TORAKSIM, Online TV"den, slaytlarına ise video şeklinde "TORAKSIM, Sunu Merkezi"nden erişebilirsiniz.

Konferansa canlı olarak katılan ve etkinliğimizi güzelleştiren tüm üyelerimize çok teşekkür ederken Canlı Konferans esnasında ve sonrasında Ortak Panoda yapılan paylaşımlardan bazılarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

*Çağla Pınar TAŞTAN
Çok güzel bir sunum, teşekkürler.

*Seçil SARI
Hocam değerli bilgileriniz için çok teşekkürler.

TORAKSIM, Online TV-Sunu Merkezi'ne www.toraksim.org adresinden giriş yaparak mobil cihazlarınız (iPhone, Android telefon, iPad ve Android tabletler vs.) ile internet bağlantınızın olduğu her yerden ulaşabilirsiniz.

İyi seyirler dileriz.

www.toraksim.org
Haberler