Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

154 BAĞLANTI NOKTASINDAN CANLI OLARAK İZLENEN ve
26 ADET SORU-KATKININ GELDİĞİ
"HİPERTANSİYON TEDAVİSİNDE AKŞAM DOZLAMA ve ÖNEMİ"
CANLI KONFERANSININ VİDEO KAYITLARI-SLAYT SETLERİ
TİHUDUM, ONLINE TV-SUNU MERKEZİ'NDE...

Türk İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TİHUDUM (www.tihudum.org)'da Prof. Dr. Kerim GÜLER ve Prof. Dr. Sadi GÜLEÇ'in sunumlarıyla "Hipertansiyon Tedavisinde Akşam Dozlama ve Önemi" Canlı Konferansı 21 Aralık 2016 Çarşamba günü gerçekleştirildi.

57 BAĞLANTI NOKTASINDA TOPLU OLMAK ÜZERE 154 BAĞLANTI NOKTASINDAN CANLI OLARAK İZLENEN ve 26 ADET SORU-KATKININ GELDİĞİ Canlı Konferans Prof. Dr. Kerim GÜLER ve Prof. Dr. Sadi GÜLEÇ'in katılımcılardan gelen sorulara verdiği doyurucu yanıtlar ile başarıyla tamamlandı.

Bu konferansın profesyonel HD kamera ile çekilmiş kayıtlarına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.tihudum.org aracılığıyla "TİHUDUM, Online TV"den, slaytlarına ise video şeklinde "TİHUDUM, Sunu Merkezi"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Konferansa canlı olarak katılan ve sorularıyla etkinliğimizi güzelleştiren tüm üyelerimize teşekkür ederken Canlı Konferans esnasında katılımcılar tarafından yapılan paylaşımlardan bazılarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

*Neşe KORKMAZ
Sizleri daha sık görmek dileğiyle, çok güzel bir sunumdu. Teşekkür ederiz.

*Mustafa BAŞTÜRK
Kerim hocama ve Sadi hocama teşekkür ederim.

*Hülya GÜVENCE
Güzel sunumdu. Teşekkürler.

www.tihudum.org

Haberler