Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

TORAKSIM, ORTAK PANO'DA
3 ÜYEMİZE ŞİİR KİTABI HEDİYE EDİLİYOR...

Türk Toraks Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TORAKSIM'ın "KİTAPLARI DİNLEYİN" Köşesi'ne "CEYHUN YILMAZ'IN SESİNDEN Bildiğiniz, Bilmediğiniz Şiirler” eklendi.

İçinde Cemal Süreyya, Attila İlhan, Nazım Hikmet, Can Yücel, Cahit Sıtkı Tarancı, Orhan Veli, Ümit Yaşar Oğuzcan ve hatta Sadri Alışık şiirleri ile Ceyhun Yılmaz'ın kendi şiirlerinin de olduğu toplam 30 şiirin yer aldığı dosyayı TORAKSIM, Ortak Pano'da bulunan "KİTAPLARI DİNLEYİN" Köşesi'nden dinleyebilirsiniz.

Dr. Benan MÜSELLİM TORAKSIM, Ortak Pano'da "CEYHUN YILMAZ'IN SESİNDEN Bildiğiniz, Bilmediğiniz Şiirler" ile ilgili sorduğu sorulara doğru yanıt veren 3 üyemize şiir kitabı hediye ediyor. Kitaplardan biri sahibini buldu bile… “Sadri ALIŞIK'ın şiirini bulabilecek misiniz?” sorusuna ilk doğru yanıtı veren Dr. Feride MARIM şiir kitaplarının ilkini kazandı.

Dr. Benan MÜSELLİM ikinci kitap hediyesini ise Atilla İLHAN'ın şiirini bulan üyemize vereceğini duyurdu.

Siz de 1 saatlik bu şiir dinletisini dinleyip TORAKSIM, Ortak Pano'da Dr. Benan MÜSELLİM'in şiir dinletisiyle ilgili sorduğu sorulara yorumlar bölümünden doğru yanıt vererek şiir kitabı kazanabilirsiniz.

www.toraksim.org

Haberler