Bilimsel Bilişim
Haberler
Ana Sayfa  >  Haberler  >  HSCGP

Resmi büyütmek için tıklayınız.

KESİCİ-DELİCİ ALET YARALANMASI İLE İLGİLİ
SORU(N) ve DENEYİMLERİNİZİ PAYLAŞARAK KİTAP(LAR) KAZANABİLİRSİNİZ...

Hasta ve Sağlık Çalışanı Güvenliği Platformu, www.hscgp.org adresini tıkladığınızda açılacak olan ekran aracılığıyla 17 Aralık 2016, Cumartesi gününe kadar "Kesici-Delici Alet Yaralanması" ile ilgili soru(n) ve deneyimlerinizi paylaşmanızı bekliyoruz.

Soru(n) ve deneyimlerini gönderenler arasından kura ile yapılacak çekiliş sonucunda 1 kişiye "Hastane İnfeksiyonları 2013" kitabı, 1 kişiye "İyi Sunum Kitabı" ve 1 kişiye "Güncel Bilgiler Işığında HIV/AIDS" kitabı olmak üzere TOPLAM 3 KİŞiYE Hasta ve Sağlık Çalışanı Güvenliği Platformu tarafından kitap hediye edilecektir.

20 Aralık 2016 Salı günü saat 12.15'te, Prof. Dr. Serhat ÜNAL tarafından "KESİCİ-DELİCİ ALET YARALANMASI" ile ilgili göndermiş olduğunuz soruların yanıtlanıp, soru(n)larınız ve deneyimleriniz ile ilgili paylaşımlarınızın yorumlanacağı Canlı Konferans gerçekleştirilecektir.

Canlı Konferans sırasında Prof. Dr. Serhat ÜNAL tarafından çekilecek kura ile kitap kazanan üyelerimizin kimler olduğunu öğrenebilirsiniz.

Canlı Konferansa HASTA ve SAĞLIK ÇALIŞANI GÜVENLİĞİ PLATFORMU (www.hscgp.org)'dan, İNFEKSİYON DÜNYASI (www.infeksiyondunyasi.org)'ndan, Türk İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TİHUDUM (www.tihudum.org)'dan ve Türk Hastane İnfeksiyonları ve Kontrolü Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan HİDERİM (www.hiderim.org)'den katılabilirsiniz.

www.hscgp.org

Haberler