Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

MUAYENE İÇİN HASTALARINIZ
AYTEN HANIM ve VOLKAN BEY
SİZİ İNFEKSİYON DÜNYASI'NDA BEKLİYOR...

Ayten Hanım ve Volkan Bey'in Muayene İçin Sizinle Randevusu 1-10 Aralık 2016 tarihleri arasında İnfeksiyon Dünyası'nda...

1 Aralık 2016 tarihinden itibaren İNFEKSİYON DÜNYASI'nda Ortak Pano'nun solundaki ASISTARS Köşesi'ne tıklayarak; 2016 EKMUD Kongresi'nde yapılan ASİSTARS yarışmasında birinci olan vakalara (Ayten hanım ve Volkan beye) ulaşabileceksiniz.

Teşhis ve Tedavi Simülasyon Programı ile Ayten Hanım ve Volkan Bey'in;

* Anamnezini alabilecek,
* Fizik muayanesini yapabilecek,
* Laboratuvar bulguları ve
* Görüntüleme sonuçlarına ulaşabileceksiniz.

Sanki karşınızda bir hasta dosyası var ve oradan açıp öğreniyormuşsunuz gibi merak ettiğiniz, sorduğunuz her şeyi yanıt olarak alabileceğiniz vaka simülasyon programı ile hastalarınıza teşhis koyup tedavisini yönlendirebileceksiniz.

10 Aralık 2016 tarihine kadar yukarıda bahsedildiği şekilde hastalar ile ilgili işlemleri gerçekleştirdikten sonra 14 Aralık 2016 Çarşamba günü saat 12:15'te ise verdiğiniz yanıtlar ve yaptığınız işlemlerin Prof. Dr. İftihar KÖKSAL ile Prof. Dr. Vildan AVKAN OĞUZ tarafından nasıl yorumlandığını İNFEKSİYON DÜNYASI www.infeksiyondunyasi.org'da gerçekleşecek Canlı Konferans'ta izleyebileceksiniz.

Hocalarımız Canlı Konferans'ta vakalara nasıl yaklaşılması gerektiğini ve yanıtlarınızı yorumlayacaklar, tecrübeleri ışığında hastaların tanısını koyup tedavileri ile ilgili önerilerde bulunacaklar.

Ayrıca Canlı Konferans esnasında sorduğunuz sorular hocalarımız tarafından anında yanıtlanacak.

www.infeksiyondunyasi.org

Haberler