Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

27 KATILIMCI SORUSUNUN GELDİĞİ
"ANTİBİYOTİĞE BAĞLI GELİŞEN DİYAREDE
PROBİYOTİK KULLANIMININ YERİ VE ÖNEMİ"
CANLI KONFERANSININ VİDEO KAYITLARI-SLAYTLARI
PEDİATRİ DÜNYASI WEB TV-SUNU MERKEZİ'NE EKLENDİ...

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bilimsel ve Sosyal Platformu olan PEDİATRİ DÜNYASI (www.pediatridunyasi.org)'nda "Antibiyotiğe Bağlı Gelişen Diyarede Probiyotik Kullanımının Yeri ve Önemi" Canlı Konferansı Prof. Dr. Ateş KARA'nın sunumuyla 17 Kasım 2016 Perşembe günü gerçekleştirildi.

27 KATILIMCI SORUSUNUN GELDİĞİ Canlı Konferans pek çok klinikte tek bağlantı üzerinden toplu bir şekilde izlendi. Canlı Konferans Prof. Dr. Ateş KARA'nın katılımcılardan gelen sorulara verdiği doyurucu yanıtlar ile başarıyla tamamlandı.

Bu konferansın profesyonel HD kamera ile çekilmiş kayıtlarına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.pediatridunyasi.org aracılığıyla "Pediatri Dünyası, Web TV"den, slaytlarına ise video şeklinde "Pediatri Dünyası, Sunu Merkezi"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Konferansa canlı olarak katılan ve soru-katkılarıyla etkinliğimizi güzelleştiren tüm üyelerimize teşekkür ederken Canlı Konferans esnasında katılımcılar tarafından yapılan paylaşımlardan bazılarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

*Ahmet ŞAHİN
Mükemmel sunumunuz için çok teşekkürler...

*Ebru ÖZDEMİR
Çok teşekkür ederim güzel anlatımınız için.

*Asuman ÇAKIROĞLU
Sunum için çok teşekkür ederim.

*Zelin İÇEN
Sunum için çok teşekkürler hocam.

*Narmin AZİZOVA
Hocam çok teşekkür ederim.

www.pediatridunyasi.org

Haberler