Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

TORAKSIM ONLİNE TV-SUNU MERKEZİ'NE
"PULMONER EMBOLİDE TEDAVİYE BAĞLI KOMPLİKASYONLARIN YÖNETİMİ"
CANLI KONFERANSININ VİDEO KAYITLARI-SLAYTLARI EKLENDİ...

Türk Toraks Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TORAKSIM (www.toraksim.org)'da "Pulmoner Embolide Tedaviye Bağlı Komplikasyonların Yönetimi" Canlı Konferansı Prof. Dr. İ. Kıvılcım OĞUZÜLGEN'in sunumuyla 3 Kasım 2016 Perşembe günü gerçekleştirildi.

Bazı kliniklerde tek bağlantı noktası üzerinden toplu izlenme şeklinde 88 farklı bağlantı noktasından izlenen Canlı Konferans Prof. Dr. İ. Kıvılcım OĞUZÜLGEN'in katılımcılardan gelen sorulara verdiği doyurucu yanıtlar ile tamamlandı.

Bu konferansın profesyonel HD kamera ile çekilmiş kayıtlarına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.toraksim.org aracılığıyla "TORAKSIM, Online TV"den, slaytlarına ise video şeklinde "TORAKSIM, Sunu Merkezi"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Konferansa canlı olarak katılan ve etkinliğimizi güzelleştiren tüm üyelerimize çok teşekkür ederken Canlı Konferans esnasında ve sonrasında Ortak Panoda yapılan paylaşımlardan bazılarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

*Hatice KILIÇ
Bugünkü Pulmoner Emboli Tedavi Komplikasyonları ile ilgili son derece uptade bilgiler içeren sunumu için Sayın Prof. Dr. Kıvılcım Oğuzülgen hocamızı tebrik ediyoruz. Kendisinin sunumundan; bizler ve sahada görev yapan birçok uzman arkadaşımın, klinik uygulamada çok yararlanacağını düşünüyorum. Kendisine ve Sayın TORAKSIM moderatörlerine emekleri ve organizasyon için teşekkürlerimizi iletirim. Saygılarımla...

*Zeynep Pınar ÖNEN
Güzel sunumunuz için çok teşekkürler.

*Nazlı SİNANOĞLU
Sunum için teşekkürler hocam :)

*Göksel KITER ALTINIŞIK
Harikaydın...

www.toraksim.org

Haberler