Bilimsel Bilişim
Haberler

Resmi büyütmek için tıklayınız.

TORAKSIM YAYINDA...

Türk Toraks Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu www.toraksim.org yayında.

TORAKSIM'a www.toraksim.org adresinde Kullanıcı Adı bölümüne Türk Toraks Derneği'ne kayıtlı e-posta adresiniz, Parola bölümüne ise T.C. Kimlik Numaranızı yazarak giriş yapabilirsiniz.

Bilişim ve teknoloji alanında son yıllarda yaşanan baş döndürücü gelişmeler elektronik ortamları hepimizin yaşamının ayrılmaz bir parçası haline getirdi. Hem bilgiye ulaşmak ve kullanmak hem de sosyal hayatlarımızı paylaşmak büyük ölçüde bilgisayar ortamına kaydı.

Türk Toraks Derneği olarak biz de; hem göğüs hastalıkları alanında hızla artan gelişmeleri etkin ve yaygın bir şekilde paylaşabilmek, hekim olarak gelişimimize katkı sağlamak hem de kendimize özel bir platform yaratmak amacıyla TORAKSIM isimli e-platformu oluşturduk.

Etkinliklerimiz ve uzmanlık alanımız ile ilgili her türlü bilgiye kolaylıkla ulaşabileceğiniz bu yeni organizasyonu geliştirmek ve zenginleştirmek için katkılarınızı bekliyoruz.

TORAKSIM projesi; sürekli mesleki eğitimi gerçekleştirmek, bilgiyi paylaşarak çoğaltmak, yeni, çağdaş ve etkin bir iletişim kanalı oluşturmak amacındadır.

Katkılarınızla zenginleşecek bu yeni Platform hepimizindir.

Sevgi ve saygılarımla.

NOT: Türk Toraks Derneği üyesi olarak sizi bu yeni platforma üye olarak tanımladık. Platform üyeliğinizi sonlandırmak da dahil, e-mail/e-bülten/SMS/MMS bilgilendirmeleri ile ilgili durumunuzu değiştirmek vs. gibi tüm üyelik ile ilgili işlemler için iletisim@toraksim.org mail adresi ve 0312 426 47 47 nolu telefon aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

A. Fuat Kalyoncu
Türk Toraks Derneği Başkanı


Sibel Atış
Türk Toraks Derneği
Genel SekreteriSayın TORAKSIM Katılımcısı,

www.toraksim.org adresinden bu platforma dahil olup, hemen paylaşımlarda bulunmaya, diğer üyelerin paylaşımlarını incelemeye ve Türk Toraks Derneği tarafından sunulan hizmetlerden faydalanmaya başlayabilirsiniz.

TORAKSIM'a www.toraksim.org adresinde Kullanıcı Adı bölümüne Türk Toraks Derneği'ne kayıtlı e-posta adresiniz, Parola bölümüne ise T.C. Kimlik Numaranızı yazarak giriş yapabilirsiniz.

"Benim Menüm" başlığı altında, temel bilgilerinizi, kişisel bilgilerinizi, üyelik bilgilerinizi, özgeçmişinizi ve özelliklerinizi anlatan "Ben Kimim?" bölümünü güncelleyebilirsiniz.

Ayrıca "Benim Menüm" başlığı altından kendiniz için TORAKSIM'da geçerli olacak bir profil resim yükleyebilirsiniz.

TORAKSIM yeni ve farklı bir dünyaya açılan kapı... Şimdi sizi bu kapıdan içeri davet ediyoruz. Ama sadece izleyici olarak değil.

TORAKSIM'da sürekli eğitimi geliştirme ihtiyacına yönelik, Canlı Konferanslar, Online TV, Sunu Merkezi, Ortak Pano, Gerekli Bilgiler, Güncel Haberler, Eğitim ve Haber Videoları, TTD Fotoğraf Yarışması, Nerede Ne Yiyelim?, Gezgin Nefesler, Fotoğraf Albümleri ve Anketler gibi pek çok etkinliğin yanında, hekimlerin gülen, hüzünlenen, farklı konularda fikir tartışmaları yapan insanlar olduğu unutulmadan, sosyal yönden de doyurucu aktiviteler gerçekleştirilecektir.

Türk Toraks Derneği'nin yapmış olduğu kongrelerin, eğitim toplantılarının, video kayıtları ile slayt setlerinin de yer alacağı, hekimleri hem bilimsel hem de sosyal açıdan kuşatan, onlara bilgi ve eğlenceyi aynı ortamda sunacak olan TORAKSIM'da, hekimler de paylaşımda bulunabilecek, bazen bir karikatür, bazen bir sunum, bazen bir yazı paylaşabileceklerdir.

TORAKSIM, sadece bir internet sitesi değil, hekimlerin birbirine günaydın dediği, dertlerini paylaştığı, anlık teşhis, tanı, tedavi sorunlarını paylaşabildikleri, birinin bilgi ihtiyacına diğerinin koştuğu, üye oldukları gruplarda farklı konuları tartışabildikleri, kısacası günün 24 saati yaşayan bir platform olmak hedefiyle yayın hayatına başlamıştır.

Saygılarımızla.
Bilimsel Bilisim
www.bilimselbilisim.com

Haberler