Bilimsel Bilişim
1
GÄ°ZLÄ°LÄ°K
Bilimsel Bilişim İletişim Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. veya bağlı şirketleri, ziyaretçiler tarafından bu sitelerdeki formlar aracılığıyla sunulan isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız ve sair kişisel verilerinizi (bundan sonra ‘kişisel bilgiler’ olarak anılacaktır) üçüncü kişilere satmayacağını, kiralamayacağını veya hiçbir şekilde kullandırmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

Bilimsel Bilişim veya bağlı şirketleri, kişisel bilgileri aşağıdaki amaçlarla sınırlı olmak üzere kullanacaktır: Üye kaydınızı gerçekleştirmek, basılı yayınlar/yazışmalar göndermek, elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek, işe alım süreçlerinde başvurularınızı değerlendirmek, satın aldığınız malları ve/veya ödüllerinizi teslim etmek.

Kişisel bilgilere, sadece Bilimsel Bilişim veya bağlı şirketlerinin yetkili personeli ve kişisel bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan üçüncü kişi temsilcilerimiz erişebilirler. Bilimsel Bilişim veya bağlı şirketleri, kişisel bilgileri açıklamadan, kişisel bilgilerden elde edilebilecek istatistiksel verileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, vb.), web sitesini iyileştirmek ve genel olarak tüketicileri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kullanabilecektir. Elde edilen bu tür istatistiksel veriler üzerindeki her türlü haklar Bilimsel Bilişim veya bağlı şirketlerine aittir.

Bilimsel Bilişim'in tabi olduğu düzenleyici kurumlar ve/veya yasama, yürütme organ ve mercileri müşteri bilgilerinin açıklanmasını istediğinde, firmamız bu bilgileri yalnızca gerekli yetkiler çerçevesinde açıklayacaktır.

Bilimsel Bilişim veya bağlı şirketleri, web sitesindeki bağlantılar aracılığıyla ulaşacağınız üçüncü kişilere ait web sitelerinin gizlilik ilkeleri hakkında bir garanti vermez, bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.
Gizlilik